Uygulamayı Tanıyın!

1

Haftalık Anne Gelişimi

Gebelik haftasına göre bebeğin o haftadaki illustre edilmiş görselinin bulunduğu sayfada, anne; kilosunu, olması gereken kiloyu, o haftaya dair açıklamaların yer aldığı doktor videosunu, haftalık ipuçlarını, diyetisyen önerilerini ve egzersiz videolarını görmektedir.


2

Haftalık Bebek Gelişimi

Kullanıcı yine en yukarıda gebelikte kaçıncı haftada olduğunu görebilirken, üçe ayrılan sayfada bebeğin büyüklüğü, kilosu/gramı, doğuma kalan süre ve bebeğin o haftaki gelişim sürecine dair bilgiler yer almaktadır.


3

Haftalık Egzersiz

Kullanıcı bu sayfada, hamileler için özel olarak hazırlanmış; yoga, pilates ve nefes çalışması videolarına ulaşacaktır. Yoga ve Pilates videoları kendi içinde kısımlara ayrılmış olup, anne adayı seçtiği kısmı izlemekte özgür bırakılmıştır. Videolar Her hafta ve her 3 aylık (Trimester) zamanlara göre farklılık göstermektedir.


4

Haftalık Beslenme

Kullanıcı bu kısımda, beslenme uzmanları tarafından özel olarak hazırlanmış beslenme önerilerine ulaşacaktır. Annenin mevcut kilosunu sisteme kaydetmesi ile, olması gereken kilo hesaplanır ve buna göre de günlük alması gereken kalori miktarı otomatik olarak ekranda belirir.


5

Market

Gebenin ilgili haftasına göre kullanması gereken ürün tavsiyeleri gerçekleştirilir. Gebe kendisine özel önerilen ürünleri ve ürün kategorilerini görmektedir. Ürünlere tıklandığında www.gebbestore.com’da ilgili ürüne yönlendirilir.


6

Takvim ve Forum

Kullanıcı bu kısımda, doctor randevu tarihini, varsa kullanılması gereken ilaç hatırlatmaları, Gebbe uygulaması tarafından organize edilmiş etkinlik günlerini, alış veriş listesi ve şahsi notlarını takip edebilmektedir.


7

Haber Verme

Gebeler uygulamanın haber verme özelliği sayesinde o haftaki semptomları, atlamış olduğu egzersizleri, forumlarda ilgilendiği bir konuya gelen yeni bir cevabı telefonuna gelen bildirimlerle öğrenebilmektedir.


8

Haftalık İp Uçları

Gebelerin o haftaya özel semptomlarının önceden bildirildiği alandır. Gebelerin o hafta kendilerinde ne gibi değişimlerin olacağı ve bu değişimler karşısında nasıl davranmasının önerildiği kısımdır. Ayrıca ilgili semptomlar için gerekli bir ürün varsa da burada tavsiye edilir.


Asmalımescit Mah. Sofyalı Sk. Hamson Apt. No:20 D:2
Beyoğlu, İstanbul - TÜRKİYE